Aplikace a kontroly kontaktních čoček

Již více než 65 let usnadňuje pohled na svět lidem s oční vadou vynález českého akademika Otto Wichterleho - měkká kontaktní čočka.

My aplikujeme všechny typy měkkých kontaktních čoček a jsme certifikovaní specialisté na aplikaci tórických a multifokálních kontaktních čoček.

jpg

Aplikace kontaktních čoček

Aplikace kontaktních čoček u nás zahrnuje osobní pohovor a anamnézu celkovou i oční, následuje měření rohovky a vyšetření přední části oka. Pak následuje měření aktuálních dioptrií a výběr vhodných kontaktních čoček podle všech změřených hodnot.

První nasazení čoček provádí náš registrovaný optometrista a po krátké adaptaci na pocit a vidění odcházíte na 30minutovou "procházku" ven, do běžného prostředí.

Po příchodu následuje kontrola vidění a “usazení” kontaktních čoček na oku. Pak je na řadě vlastní nácvik nasazení a vyjmutí čoček a dále péče o čočky. Dostáváte kontaktní čočky domů na zkoušení a používání ve svém prostředí a za týden přicházíte na kontrolu. Pokud je vše v pořádku, stáváte se řádným nositelem kontaktních čoček.

Cena aplikace všech typů kontaktních čoček včetně následné kontroly je 990 Kč

Galerie

Kontrola kontaktních čoček

Provádíme kontrolu předního segmentu oka (kvalita slzného filmu, stav spojivek a rohovky) a při pocitu zhoršení zraku uděláme podrobné měření zraku a určení nových dioptrií pro kontaktní čočky.

Na kontrolu je třeba přijít s nasazenými kontaktními čočkami. Pokud však pociťujete zhoršené vidění a bude potřeba úprava dioptrií, je důležité minimálně 2 hodiny před kontrolou nenosit kontaktní čočky, přijít v dioptrických brýlích a kontaktní čočky vzít s sebou v pouzdře.

Doporučujeme pravidelné kontroly každých 6 měsíců, aby se předešlo jakýmkoliv obtížím spojeným s používáním kontaktních čoček a změn předního segmentu oka.

Cena kontroly se může lišit dle náročnosti vyšetření, pravidelnosti kontrol a nákupů kontaktních čoček od 90 Kč až do 690 Kč.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: