Věrnostní program

Již od roku 2004 pečujeme o zrak našich zákazníků v Chrudimi a širokém okolí. A protože si chceme hýčkat naše věrné zákazníky, připravili věrnostní programy, abychom je motivovali a odměňovali.

jpg

Přehled našich věrnostních programů

jpg

Prémiový program

Je určen pro naše věrné zákazníky, kteří u nás nakupují dioptrické brýle.

Získáním PRÉMIOVÉ KARTY se čerpají všechny tyto výhody: 20% sleva na brýlové obruby všech značek a 10% sleva na sluneční brýle všech značek. 1x ročně ZDARMA měření zraku v hodnotě 690 Kč a 1x ročně ZDARMA měření nitroočního tlaku v hodnotě 90 Kč.

Jak funguje prémiový program?

Podmínkou pro získání PRÉMIOVÉ KARTY jsou nákupy dioptrických brýlí v naší oční optice přesahující celkovou částku 30.000 Kč. Pro čerpání výhod prémiového programu je nutné předložit prémiovou kartu a karta musí být použita pouze oprávněným držitelem.

Slevy se nesčítají a platí vždy výhodnější nabídka. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží.

jpg

Věrnostní program

Je určen pro naše zákazníky, kteří u nás pravidelně nakupují kontaktní čočky privátní značky Ultraflex. VĚRNOSTNÍ KARTA zákazníka zapojuje do čerpání bonusu 3 + 1 balení ZDARMA.

Jak funguje věrnostní program?

Podmínkou pro získání VĚRNOSTNÍ KARTY jsou pravidelné nákupy kontaktních čoček privátní značky Ultraflex a roztoků na kontaktní čočky. Při nákupu rozdílných typů kontaktních čoček se sleva na čtvrté balení vztahuje na levnější z obou produktů.

Nárok na balení zdarma je možné uplatnit maximálně do konce 4. nebo 7. měsíce (dle typu balení) od data vystavení VĚRNOSTNÍ KARTY a nákupu dvou roztoků na kontaktní čočky.

jpg

Bodový program

Je určen pro naše zákazníky, kteří u nás nakupují pravidelně kontaktní čočky.

Jak funguje bodový program?

Za každých 300 Kč z ceny nákupu získává zákazník 1 bod. Za 10 nebo 15 nasbíraných bodů (dle typu kontaktních čoček) dostává zákazník dárek v podobě velkého roztoku na kontaktní čočky dle vlastního výběru nebo kosmetický balíček v hodnotě 300 Kč. Platnost karty je 1 rok od data vystavení.

Důvěřujte nám.....

Jsme odborníci na vidění. Péče o váš zrak je pro nás prioritou. Vždy nás budou zajímat odpovědi na mnoho otázek ohledně vašeho vidění, vašich nároků na vidění, vašich potřeb a očekávání.

Žijeme tím co děláme, a dokážeme vám své zkušenosti předat.


Kontaktní informace

HANEL OPTIK

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim, Česká republika (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 72963671 | DIČ: CZ6956223318

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: