Aplikace kontaktních čoček

Již více než 65 let usnadňuje pohled na svět lidem s oční vadou vynález českého akademika Otto Wichterleho - měkká kontaktní čočka.

Kontaktní čočky jsou dnes pohodlnou korekční pomůckou a pomáhají kvalitně vidět jak v běžném životě, tak při sportu, v zálibách i při slavnostních příležitostech.

jpg

O aplikaci kontaktních čoček

Prvním krokem je objednání do oční optiky s aplikačním střediskem pro kontaktní čočky. Nejlépe na doporučení přátel, kteří jsou se službami optiky spokojeni. OPTOMETRISTA - specialista na měření zraku a kontaktní čočky provede zájemce celou aplikací a podá veškeré informace pro správné a zdravé používání kontaktních čoček.

První aplikace kontaktních čoček spočívá v několika krocích.

  • První část zahrnuje osobní pohovor a anamnézu celkovou i oční, pak následuje měření rohovky a vyšetření předního segmentu oka.
  • Měření a stanovení aktuálních dioptrií (refrakce) a přepočet naměřených hodnot na parametry vhodných kontaktních čoček.
  • První nasazení čoček provádí vždy optometrista a až po krátké adaptaci na pocit a nové vidění v čočkách odchází klient na minimálně 30 minut na procházku ven, do běžného prostředí.
  • Po návratu a subjektivním zhodnocením nových zážitků v běžném prostředí, vždy zkontrolujeme vidění a usazení kontaktní čočky v oku. Pokud je vše v pořádku a nic neměníme je na řadě vlastní nácvik nasazení a vyjmutí čoček z oka.
  • Až po správném a bezpečném zvládnutí manipulace a aplikace čoček můžeme přejít k péči o čočky a veškerému servisu.
  • Klient vždy dostává 1 pár (vícedenních) nebo 5 párů (jednodenních) kontaktních čoček domů na vyzkoušení ve svém prostředí a při svých aktivitách. Ke zkušebním čočkám zdarma poskytujeme pouzdro a roztok.
  • Následná kontrola v nasazených čočkách nás ubezpečí o správné adaptaci oka na čočku. Pokud je kontrola v pořádku, kupuje si klient prodejní balení čoček na určité období a podle svých představ.

Na první aplikaci si naplánujte přibližně 2 hodiny.
Cena aplikace všech typů kontaktních čoček včetně následné kontroly je 990 Kč.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: