NOVÁ KOLEKCE PRO ROK 2020 U NÁS JIŽ V PRODEJI!


 

Sluneční brýle jak dioptrické, tak sportovní......

Vadí vám ostré sluneční paprsky? Mhouříte oči a tvoříte si vrásky? Nosíte dioptrické brýle?

Ideální řešení jsou sluneční dioptrické brýle. 

Na sluneční dioptrické brýle jsme tu my!

U nás zhotovujeme sluneční brýle na všechny dioptrické vady, v různých barevných odstínech a sytostech, vždy na míru a podle vašich potřeb, v módních odstínech i  v zrcadlové nebo polarizační úpravě.  

Vždy vám doporučíme vhodný typ slunečních brýlí jak z hlediska estetiky - tedy obroučky, ale i z hlediska funkčnosti na dané činnosti. Různé barevné filtry nejsou jen módní záležitostí, ale mají i určitou funkci při různých světelných podmínkách a při různých činnostech. 

Jiné brýle jsou ideální pro sport a jiné na řízení motorového vozidla. Jiné brýle jsou např. pro vodní sporty nebo pro cyklistiku jiné pro golf.

A nezapomeňte, vše co je univerzální nefunguje ve všech situacích stejně dobře, a není právě Vaše potřeba na vidění v nějaké situaci, ta která moc nefunguje? 

Např. “Potřeboval jsem nové brýle na dálku a protože můj známý mi doporučil samozabarvovací, koupil jsem si je také. Ale byl jsem je reklamovat , protože se mi v autě nebarvily. V optice mi sdělili, že je to správně, protože samozabarvovací brýle reagují na UV záření a  automobilová skla mají UV filtr, kvůli ochraně interieru, proto se barví jen trochu. Bohužel můj známý auto neřídí a já jsem v autě většinu dne.”

 

Malá ukázka slunečních dioptrických brýlí zhotovených v naší oční optice.

Vogue sluneční brýle s dioptriemi​​

U nás vyrobené dioptrické sluneční brýle značky VOGUE s dioptriemi pro oko pravé +2,0 a pro oko levé +1,50 dioptrie.

Sluneční brýlové čočky mají 75% šedé zabarvení se 100% ochranou očí proti UV záření a tvrzenou povrchovou úpravou proti poškrábání.

Zákaznice má dioptrické sluneční brýle poprvé a je velmi spokojena s pohodlným viděním nejen na slunci, ale také dobré vidění uvnitř obchodu. 

Adidas sluneční brýle s dioptriemi​​

Zhotovené sportovní brýle ADIDAS se slunečními čočkami s dioptriemi pro oko pravé -1,50 cylindr -2,0 a pro oko pravé -1,00 cylindr -1,50.  Sluneční čočky mají speciální prohnutí pro sportovní obrubu a speciální typ slunečních čoček se zvýšeným kontrastem a zabarvováním od 40% do 80% a polozrcadlovou povrchovou úpravou.

Takto zhotovené brýle přinášejí novému nositeli naprostý komfort jak při jízdě na kole, řízení auta, florbal v tělocvičně nebo rybaření. 

U nás vybrané a zhotovené sportovní dioptrické brýle značky ADIDAS se speciálně prohnutými brýlovými čočkami. 
Dioptrické brýlové čočky jsou samozabarvovací do šedé barvy s antireflexní a hydrofobní úpravou povrchu a v dioptriích pro oko pravé -5,00 a pro oko levé -5,25.

Tyto nové sportovní brýle přinášejí nositelce ten nejvyšší komfort vidění při spoustě sportovních aktivit. Volejbal v hale, večerní běhání v šeru, lyžování jak v mlze, tak na slunci nebo jízda na kole v terénu....

 

Kontaktní informace

HANEL OPTIK
Masarykovo náměstí 59
Chrudim
537 01
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS: 49°57'11.775"N, 15°47'22.64"E