Sluneční brýle

Nejedná se jen o módní doplněk, ale funkce slunečních brýlí je mnohem vyšší než jen nošení ve vlasech.

Víte, že pokud nenosíte sluneční brýle, ukládá se v oku dlouhodobě nežádoucí UV záření a byla prokázána přímá souvislost se vznikem očních nemocí jako je např. fotokeratitida, pterygium nebo katarakta (šedý zákal).

jpg

O slunečních brýlích

V posledních letech se sluneční brýle stávají stále žádanějším módním doplňkem. Ale sluneční brýle slouží hlavně jako ochrana zraku před slunečním zářením. Prostě se v létě bez slunečních brýlí neobejdete.

Měly by vás za svitu slunce neustále doprovázet, chránit a poskytnout vám komfortní vidění. Pak už záleží zcela na vás za jakým účelem si je pořizujete. Měly by především dobře sedět a mít kvalitní UV filtr. Jsme připraveni vám poradit při výběru tvaru, barevného provedení i slunečního zabarvení.

Každoročně vybíráme modely z nejaktuálnějších kolekcí předních světových značek, ale také běžných kolekcí zaručujících vysokou kvalitu.

Galerie

Na sluneční dioptrické brýle jsme tu my!

U nás zhotovujeme sluneční brýle na všechny dioptrické vady, v různých barevných odstínech a sytostech, vždy na míru a podle vašich potřeb, v módních odstínech i v zrcadlové nebo polarizační úpravě.

Vždy vám doporučíme vhodný typ slunečních brýlí jak z hlediska estetiky, tak z hlediska funkčnosti na dané činnosti. Různé barevné filtry nejsou jen módní záležitostí, ale mají i určitou funkci při různých světelných podmínkách a při různých činnostech.

Jiné brýle jsou ideální pro sport a jiné na řízení motorového vozidla. Jiné brýle jsou např. pro vodní sporty nebo cyklistiku a jiné na golf.

A nezapomeňte, že vše co je univerzální nefunguje ve všech situacích stejně dobře, a není právě ta vaše potřeba na vidění v nějaké konkrétní situaci, ta která moc nefunguje?

Luxusní vzhled a špičková kvalita slunečních brýlí.

Dokonalý módní doplněk pro vaše oči z kolekce značky JIMMY CHOO.

Extrémně dokonalé sportovní brýle značky EVIL EYE

Novinka sportovních slunečních brýlí i pro zhotovení dioptrií od společnosti SILHOUETTE.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: