Dioptrické brýle

S přirozenou citlivostí směřujeme výběr brýlí tak, abychom dosáhli plné spokojenosti vzhledu každého nositele
a také zachovali ideální podmínky pro kvalitní a dokonalé vidění.

Když se řekne “brýle” většině z nás se vybaví představa lépe vidět.......

Ano vidět, ale jak?

Bude vidění pohodlné, budu vidět to co potřebuji, na různé vzdálenosti, za různých světelných podmínek? 
Nebudou mě brýle tlačit, nebudou mě sjíždět?  Nebude mě z nich bolet hlava nebo neuvidím nějak zkresleně?

A jak v nich budu vypadat?

A co se vlastně nosí? A ještě mnoho dalších otázek nás napadne, když zjistíme, že něco nevidíme. Není to tedy jen vybrat obroučku, která mi bude slušet.

U nás se Vás budeme hodně ptát.

Při výběru brýlí pro vás klademe největší důraz na poradenství. Brýle jsou vysoce individuální záležitost. Nejvyšší důraz klademe na vaše potřeby vidění. Na jaké vzdálenosti chcete vidět, v jakém prostředí budete brýle používat, ale také jaké jsou vaše zvyklosti. A protože o naše zákazniky pěčují kvalifikovaní registrovaní optometristé dbáme na maximální kvalitu a pohodlí vašeho vidění. Zhotovujeme tedy na míru dioptrické brýle korigující všechny oční vady a řešící problematiku komfortu vidění v běžném životě, na různé pracovní vzdálenosti, v neobvyklých činnostech nebo v extrémních prostředích.

Záleží nám na co nejlepší estetice výsledných brýlových čoček ve vybraných obrubách, správném  přizpůsobení brýlí a správné centraci, zdraví a bezpečnosti vašich očí. Často dokážeme vaše vidění nejen zlepšit, ale také zpříjemnit.

Poradenský terminál ImpressionIST®

Image

Díky našemu poradenskému terminálu ImpressionIST® vám při výběru dokonalých brýlí nabízíme ještě více...
Toto speciální zařízení je technologie 3D stereokamery umožňující automatické získávání údajů.

S vybranými brýlovými obrubami se dívaté do speciálního zrcadla, k němuž je připojeno zařízení ImpressionIST®, které vás vyfotí dvěma kamerami ze dvou různých úhlů. Na základě fotografií dojde k přesnému změření parametrů, jako je například vzdálenosti mezi osami zornic.

Díky této technologii získáte bezkonkurenční individualizovaný a přesný výsledek – zkrátka dokonalé brýle.


Extrémně hladké, naprosto čisté: X-tra Clean.

Novinka v povrchové úpravě brýlových čoček společnosti RODENSTOCK.

Ukázka dioptrických brýlí zhotovených v naší oční optice.

Nádherné vrtané brýle značky MINIMA s ručně lepenými kamínky, které lze vybrat podle individuálních představ zákaznice a to jak v rozmístění , tak i v barevnosti kamínků. Tyto brýle byly zhotoveny s dioptrickými čočkami s vysokoindexem 1,67 pro maximální ztenčení a s antireflexní a hydrofobní úpravou brýlových čoček v dioptriích pro oko pravé -4,75 a pro oko levé -4,50 s cylindrem -0,75.

Tyto brýle byly zhotoveny pro mladou slečnu k dovršení plnoletosti a s přáním mít co nejvíce nenápadné brýle a přesto zajímavé. Rozmístění a barevnost lepených kamínků jsme společně se zákaznicí vybírali podle vzorníků.


 

U nás vybrané a zhotovené luxusní dioptrické vrtané brýle značky SWAROVSKI s ručně lepenými zirkony různých velikostí. 
Dioptrické brýlové čočky speciální do vrtaných brýlí s antireflexní a hydrofobní úpravou povrchu v dioptriích pro oko pravé -4,00 a pro oko levé -3,75.

Se zákaznicí jsme vybíraly dárek k narozeninám - dioptrické brýle, které by byly ozdobou a radostí při používání jak pro společenské akce tak pro denní nošení ke kostýmům.  Po zhotovení jsme tak mohly předat ten nejhezčí a funkční dárek ke kulatým narozeninám.


 

Půvabné vrtané brýle značky MINIMA s ručně lepeným kamínkem a výbrusem dle navrhnutého tvaru jemných lístů. Tyto brýle byly zhotoveny s dioptrickými multifokálními čočkami s indexem 1,6 ztenčení a se speciální vrstvou Balance pro ochranu zraku při používání digitálních zařízení, v tomto případě zejména práce na PC v dioptriích pro oko pravé +1,50 a pro oko levé -+1,25 s cylindrem -0,50 a adicí do blízka +1,75.

Tyto okouzlující brýle byly zhtoveny pro dámu, která již potřebuje jiné dioptrie do dálky a jiné do blízka. A protože jsou to její první brýle, které bude nosit stále (dříve používala pouze brýle do blízka) její přání bylo nosit jemnější brýle, pouze jako doplněk bez velkého zvýraznění.

Konec proplácení předpisů na brýle 

Image

Od 1. 8. 2019 se již neproplácejí PŘEDPISY - POUKAZY NA BRÝLE

pro dospělé z veřejného zdravotního pojištění dle ustanovení Ministerstva zdravotnictví.

Kontaktní informace

HANEL OPTIK
Masarykovo náměstí 59
Chrudim
537 01
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS: 49°57'11.775"N, 15°47'22.64"E