Dioptrické brýle

Naším posláním je, aby lidé díky kvalitnímu vidění a rovnováze zažívali v životě i více radosti. S přirozenou citlivostí směřujeme výběr brýlí tak, abychom dosáhli plné spokojenosti vzhledu každého nositele a také zachovali ideální podmínky pro kvalitní a dokonalé vidění.

jpg

Když se řekne “brýle” většině z nás se vybaví představa lépe vidět...

Ano vidět, ale jak?

Bude vidění pohodlné, budu vidět to co potřebuji, na různé vzdálenosti, za různých světelných podmínek?

Nebudou mě brýle tlačit, nebudou mě sjíždět? Nebude mě z nich bolet hlava nebo neuvidím nějak zkresleně?

A jak v nich budu vypadat?

A co se vlastně nosí? A ještě mnoho dalších otázek nás napadne, když zjistíme, že něco nevidíme. Není to tedy jen vybrat obroučku, která mi bude slušet.

U nás se Vás budeme hodně ptát.

Při výběru brýlí pro vás, klademe největší důraz na poradenství. Brýle jsou vysoce individuální záležitost. Nejvyšší důraz klademe na vaše potřeby vidění. Na jaké vzdálenosti chcete vidět, v jakém prostředí budete brýle používat, ale také jaké jsou vaše zvyklosti. A protože o naše zákazníky pečují kvalifikovaní registrovaní optometristé dbáme na maximální kvalitu a pohodlí vašeho vidění.

Zhotovujeme tedy na míru dioptrické brýle korigující všechny oční vady a řešící problematiku komfortu vidění v běžném životě, na různé pracovní vzdálenosti, v neobvyklých činnostech nebo v extrémních prostředích.

Záleží nám na co nejlepší estetice výsledných brýlových čoček ve vybraných obrubách, správném přizpůsobení brýlí a správné centraci, zdraví a bezpečnosti vašich očí. Často dokážeme vaše vidění nejen zlepšit, ale také zpříjemnit.

Galerie

Poradenský terminál ImpressionIST™

Díky našemu poradenskému terminálu ImpressionIST® vám při výběru dokonalých brýlí nabízíme ještě více...

Toto speciální zařízení je technologie 3D stereokamery umožňující automatické získávání údajů. S vybranými brýlovými obrubami se díváte do speciálního zrcadla, k němuž je připojeno zařízení ImpressionIST™, které vás vyfotí dvěma kamerami ze dvou různých úhlů. Na základě fotografií dojde k přesnému změření parametrů, jako je například vzdálenosti mezi osami zornic, vzdálenost obruby nebo její prohnutí.

Díky této technologii získáte bezkonkurenční individualizovaný a přesný výsledek – zkrátka dokonalé brýle.

Bezpečnost při řízení jedině s perfektním zrakem

Naprosto skvělou volbou jsou brýle pro řidiče Roud společnosti RODENSTOCK.

Extrémně hladké, naprosto čisté: X-tra Clean.

Novinka v povrchové úpravě brýlových čoček společnosti RODENSTOCK

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: