O Hanel Optik

“Život je okouzlující. jen se musíte dívat přes ty správné brýle.” - Alexandre Dumas

A tak i my nabízíme již od roku 2004 ty správné brýle pro okouzlující a ostrý svět v Chrudimi a širokém okolí.

jpg

O optice

Naším cílem je nabízet nejkvalitnější služby a výrobky s vysokou estetikou ve všech oblastech oční optiky a optometrie. Péči o zrak poskytujeme každému, kdo hledá profesionální a osobní přístup.

Jsme “Poskytovatelé zdravotních služeb” v oboru optometrie a jsme vybaveni nejmodernější technikou pro měření zraku, pro aplikaci a kontroly kontaktních čoček a vyměření brýlových obrub pro správné a kvalitní vidění.

Vyznačujeme se vysokou odborností v oboru oční optiky a optometrie, a proto je u nás každý obsloužen výhradně očním optikem - optometristou.

Pro každého zákazníka je tak vždy zaručeno odborné poradenství při výběru brýlí a také záruční a pozáruční servis pro nejvyšší spokojenost se zakoupenými výrobky po mnoho let.

Naše optika

Jsme tu právě pro Vás....

Neustále se vzděláváme nejen v našem oboru, ale i v blízkých odvětvích. Naši optometristé jsou registrováni Ministerstvem zdravotnictví, jsou členy Společenstva českých optiků a optometristů a České kontaktologické společnosti, které jsou garantem kvality v oboru.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: