Biometrické brýlové čočky

Přidáno: 20.02.2023

Představujeme nejpřesnější brýlové čočky na světě. Můžete tak vidět, co ostatní pouze tuší...

Biometricky inteligentní brýlové čočky společnosti Rodenstock

Stává se vám, že za šera vidíte hůř než za denního světla? Nebo že barvy nejsou tak ostré, jak by měly být? A co teprve oslnění protijedoucích aut za tmy! To vše se dá změnit k dokonalému vidění bez kompromisů díky biometrickým brýlovým čočkám.

Co vlastně znamenají biometrické brýlové čočky?

Stejně jako se lidé liší svým vzhledem, tak i jejich oči jsou stejně rozdílné a individuální. A my jako odborníci na biometrické vidění víme, že rozhodujícím faktorem pro co nejlepší vidění je přesnost měření očí. Jen tak mohou být vyrobené brýlové čočky individuálně přizpůsobené každému oku.

Při měření zohledňujeme jedinečný tvar a velikost každého oka a díky přesnému biometrickému měření DNEye® Scannerem dokážeme změnit běžné vidění na nejostřejší vidění na všechny vzdálenosti, v každém úhlu pohledu a za všech světelných podmínek. Kromě měření délky oka jsou to především astigmatická i sférická refrakční síla rohovky, průměr zornice, tloušťka rohovky a mnoho dalších hodnot. Pouze precizním změřením každého oka mohou vzniknout individuální brýlové čočky, které svému nositeli poskytnou to nejostřejší možné vidění

Všechna naměřená data následně z DNEye® Scanneru posíláme přímo do výpočtového centra výrobního závodu Rodenstock a díky tomu se můžou vyrobit brýlové čočky přímo na míru každému nositeli. Individuální biometrické brýlové čočky B.I.G. EXACT™ představují opravdovou revoluci ve světě vidění.

Pokud se brýlové čočky vyrábějí pouze na základě základních naměřených dioptrických hodnot namísto přesných biometrických údajů jednotlivých očí, jsou pak použity pouze standardní hodnoty, které vyhovují pouze 2 % očí! Naprosto tak popírají fakt, že každé oko je jiné svým tvarem i refrakčními vlastnostmi.

Proto biometrické brýlové čočky znamenají pro nositele znatelně lepší kontrastní vidění, dokonalé vnímání detailů, široké periferní vidění, přirozené vnímání barev a výrazné zlepšení vidění za šera a za tmy.

 

Vidění bez kompromisů


Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: