Příslušenství ke kontaktním čočkám

Bez příslušenství ke kontaktním čočkám se žádný nositel kontaktních čoček neobejde. Představuje řadu vychytávek, které usnadňují každodenní život s kontaktními čočkami.

Jsou to prostě pomocníci bez kterých se neobejdete...

jpg

Přehled příslušenství ke kontaktním čočkám

Roztoky na kontaktní čočky představují povinnou výbavu pro výměnné kontaktní čočky ať již se jedná o čtrnáctidenní nebo měsíční čočky. Roztoky kontaktní čočky přes noc uchovávají, dezinfikují je a zvlhčují. Kvalitním roztokem si zaručíte příjemné používání kontaktních čoček po celou dobu jejich životnosti.

Pouzdra na kontaktní čočky jsou určena pro uchovávání kontaktních čoček vždy když je nemáte na očích. Zabraňují vylití roztoku a umožňují jejich přepravu. Výměna pouzdra se doporučuje každé tři měsíce a výrobci je automaticky vkládají ke každému kvalitnímu roztoku. Kleštičky, pinzety nebo aplikátory se používají pro snazší manipulaci.

Oční zvlhčovací kapky jsou nedílným společníkem pro každého, kdo pociťuje suchost, zčervenání nebo dráždění očí. Pokud máte tyto příznaky a používáte kontaktní čočky, jsou v nabídce oční kapky určené přímo pro nositele kontaktních čoček, které vám pomohou odstranit tyto nepříjemné pocity a zajistí komfort při jejich používání. Důležité je však používat kvalitní zvlhčovací kapky neobsahující konzervační látky ani fosfáty, aby jste nezatěžovali slzný film a své kontaktní čočky mohli používat dlouhou řadu let.

Galerie

Jsme tu právě pro Vás....

Neustále se vzděláváme nejen v našem oboru, ale i v blízkých odvětvích. Naši optometristé jsou registrováni Ministerstvem zdravotnictví, jsou členy Společenstva českých optiků a optometristů a České kontaktologické společnosti, které jsou garantem kvality v oboru.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: