Doplňky a servis

Doplňky k brýlím jsou důležitou součástí při nošení brýlí. Můžete tak prodloužit životnost dioptrických nebo slunečních brýlí a ochránit je před poškozením nebo rozbitím.

jpg

Doplňky k brýlím

Správně zvolené doplňky dokážou zpříjemnit a zkvalitnit jejich používání. Co třeba dokáže utěrka na brýle z mikrovlákna? Perfektně vyčistí brýle před běžným znečištěním aniž by je poškrábala, což čištění jinými prostředky může způsobit. A když přidáte k údržbě správný sprej na optiku budou vaše brýle skvěle vyčištěné a ještě chráněné proti zamlžování.

Také pouzdra na brýle jsou důležitým doplňkem ochrany dioptrických nebo slunečních brýlí. A my máme širokou nabídku jak pouzder luxusních kožených, tak i běžná pouzdra pro dámy, pány i dětičky. Při nákupu pouzdra vám poradíme a vybereme správnou velikost pro vaše brýle.

Galerie

Servis brýlí

O tom, že brýle potřebují pravidelný servis vás informujeme vždy při nákupu nových brýlí. Aby vám brýle dobře sloužily po řadu let, potřebují občasnou údržbu a ošetření.

Při pravidelném servisu vám brýle vyčistíme ultrazvukem, dle potřeby vyměníme sedýlka a zkontrolujeme pevnost šroubků.

Pokud se stane něco nepříjemného s vašimi brýlemi, snažíme se co nejlépe opravit poškození. Ať již je zapotřebí letování, sesazení vypadlých brýlových skel, výměny straniček nebo koncovek.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: