Náš odborný tým

Jsme odborníci na vidění. Péče o váš zrak je pro nás prioritou. Jsme sehraný tým a záleží nám na vaší spokojenosti, proto vám vždy poskytneme profesionální a osobní přístup.

Žijeme tím co děláme, a dokážeme své zkušenosti předat.

jpg

Jsme tu pro Vás

jpg

Šárka HÁNĚLOVÁ, DiS., majitelka

optik - registrovaný optometrista

Šárka zabezpečuje plynulý chod firmy, navrhuje a realizuje marketingové strategie. Baví ji hledat nové možnosti práce se zákazníky. Především je však optometristou a tak statečně přijímá náročné požadavky na vidění našich zákazníků a navrhuje optimální řešení, aby splnila jejich přání a představy. Je specialistou na aplikaci tórických a multifokálních kontaktních čoček.

jpg

Šárka STAŠOVÁ

optik - registrovaný optometrista

Šárka se stará o výběr a objednávky brýlových obrub a brýlových čoček. Baví jí tvořit, má cit pro detail a kreativitu, která u ní nezná hranic. Je u nás specialistou pro sportovní brýle EVIL EYE a individuální brýlové obruby MINIMA. Je spokojená, když se může posouvat stále dopředu a v kolektivu platí za ochotného rádce.

jpg

Bc. Dana HARSOVÁ

optik - optometrista

Dana pečuje o naši optickou dílnu. Zpracovává zakázky a do zábrusu brýlových čoček vkládá velký kus srdce a lety nasbírané zkušenosti. Její ruce při zpracování brýlí a opravách jen hrají a my ostatní udiveně kroutíme hlavou nad její trpělivostí. V práci je stoprocentně pečlivá a věci dotahuje vždy do konce.

jpg

Mgr. Simona BRAMBOROVÁ, DiS.

optik - registrovaný optometrista

Simona nastoupila v říjnu 2020 po rodičovské dovolené s plnou vervou do pracovního procesu. Své jedenáctileté zkušenosti zúročuje jako hlavní optometrista pro měření zraku, aplikaci a kontroly kontaktních čoček. Stará se o naši sociální komunikaci, píše články a přináší novinky z odborného světa. Je členkou odborného spolku Společenstva očních optiků a optometristů.

Důvěřujte nám...

Každý z nás je výjimečný a originální a tak k vám i budeme přistupovat. Vždy nás budou zajímat odpovědi na mnoho otázek ohledně vašeho zraku, vašich nároků na vidění, vašich potřeb a očekávání.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: