Typy kontaktních čoček

Naši optometristé každému zájemci o kontaktní čočky rádi pomohou nalézt to nejlepší řešení pro jejich představy a potřeby při používání kontaktních čoček.

Díky celoživotnímu vzdělávání, odbornosti a znalosti v oboru optometrie umíme naslouchat všem vašim požadavkům a ručíme za původ všech našich kontaktních čoček.

jpg

Přehled měkkých kontaktních čoček

Jednodenní kontaktní čočky

Řadí se mezi nejzdravější a nejpohodlnější způsob nošení kontaktních čoček. Jednorázové kontaktní čočky se nosí jeden den a nevyžadují žádnou péči. Večer se čočky jen vyjmou a vyhodí do koše. Pro další použití se vždy nasazuje nový sterilní pár čoček.

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Jsou řazeny mezi zdravý způsob nošení výměnných kontaktních čoček. Vhodné jsou zejména pro alergické a pro citlivé oči. Dvoutýdenní kontaktní čočky se na noc ukládají do pouzdra s čistým dezinfekčním roztokem.

Měsíční kontaktní čočky

Zařazují se mezi ekonomicky nejoblíbenější kontaktní čočky. Jeden pár se nosí jeden celý měsíc, na noc se mechanicky čistí a ukládají do pouzdra s čistým dezinfekčním roztokem.

Torické kontaktní čočky

Torické kontaktní čočky mohou mít také název astigmatické kontaktní čočky a korigují oční vadu astigmatismus. Jedná se o běžnou oční vadu s nepravidelným zakřivením rohovky, které způsobuje neostré až velmi rozostřené vidění. Astigmatické kontaktní čočky tuto oční vadu velmi dobře korigují a umožňují opět kvalitní a ostré vidění.

Multifokální kontaktní čočky

Tento typ kontaktních čoček je určen pro korekci presbyopie. Tyto kontaktní čočky umožňují lidem po čtyřicátém roce života, kteří již mají potíže s viděním do blízka, opět ostré vidění a to na všechny vzdálenosti. Multifokální kontaktní čočky navracejí pohodlné vidění po celý den a v každé situaci.

Barevné kontaktní čočky

Jsou určeny pro ty, kteří chtějí změnit barvu svých očí. Jsou rozděleny do dvou kategorií, a to na dobarvující, které umí přirozenou barvu oka zvýraznit a na krycí kontaktní čočky, které zcela změní barvu oční duhovky. Tyto barevné kontaktní čočky se vyrábějí jak v dioptrickém tak i nedioptrickém provedení.

Galerie

Jsme tu právě pro Vás....

Neustále se vzděláváme nejen v našem oboru, ale i v blízkých odvětvích. Naši optometristé jsou registrováni Ministerstvem zdravotnictví, jsou členy Společenstva českých optiků a optometristů a České kontaktologické společnosti, které jsou garantem kvality v oboru.

Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: