Sluneční brýle s dioptriemi

Přidáno: 24.04.2023

Sluneční brýlové čočky pro perfektní vidění i na slunci...

 

Sluneční brýlové čočky pro kvalitní vidění na slunci

Kdo by nechtěl vidět ostře za plného slunce i když nosí dioptrické brýle. Sluneční brýlové čočky jsou již v běžném portfoliu mnoha očních optik, kdy se dají vyrobit jak sluneční brýlové čočky celoplošně zabarvené a zabarvení je možné v různé intenzitě zbarvení běžně od 15 % do 85 %, tak i gradální (Sluneční brýle s dioptriemipostupné) zabarvení, kdy v horní části slunečních brýlí je tmavé zbarvení a dolů se zbarvení zesvětluje.

Lze vyrobit také polarizační sluneční dioptrické brýlové čočky. Žádané jsou i různé povrchové úpravy jako je zadní antireflexní vrstva, která zabraňuje zpětnému odrazu slunečních paprsků od povrchu oka nebo zrcadlová vrstva zvyšující kosmetický efekt slunečních brýlí. 

To vše je v dnešní době možné zhotovit, tak aby nositel dioptrických brýlí byl spokojen na plném slunci a užíval si dobrého vidění i na dovolené bez přivírání očí.

 

My však umíme ještě víc

Představujeme vám sluneční brýlové čočky s optimalizovaným kontrastem. Jedná se o brýlové čočky od výrobce Rodenstock s novou technologií Lambda. Běžné sluneční brýlové čočky při ostrém světle sice umožní vidění bez mhouření očí, ale většina způsobuje tlumené vnímání barev a snižuje kontrast. Tak je omezeno vnímání hloubky a detailů v okolí.

Avšak nová technologie Lambda od Rodenstocku je navržena tak, aby zlepšila barevný kontrast, zvýraznila hloubku vidění a vnímaní detailů. Technologie Lambda s optimalizovaným kontrastem dokáže tedy najít tu optimální úroveň barevného kontrastu u slunečních brýlí pro každého uživatele. Kontrast je vytvářen tím, že brýle propouští ně modrého světla.

Vzhledem ke krátké vlnové délce, tvoří modré světlo velkou část rozptýleného světla. A protože rozptýlené světlo nenese žádnou vizuální informaci, modré světlo tedy snižuje ostrost vidění. Díky zminimalizování modrého světla, které je propouštěno přes brýlovou čočku s technologií Lambda, je dosaženo ostřejšího vidění. Navíc při jasném slunečním světle pomáhají brýlové čočky s technologií Lambda snižovat oslnění blokováním odraženého světla, což dál zvyšuje ostrost vidění.

 

Sluneční brýle může mít opravdu každý

Všechny sluneční brýlové čočky se vyrábějí jak v jednoohniskovém provedení (s jednou dioptrií po celé brýlové čočce), tak i v multifokálním provedeníSluneční brýlové čočky dioptrické

Multifokální sluneční brýle poskytují svému nositeli komfortní vidění na sluníčku na všechny vzdálenosti. Na dovolené si tak můžete užívat ostrého vidění při pohledu na moře, focení krajiny i detalů, čtení jídelního lístu a vidět ostře na přátele kolem stolu...

 

 

 

Video o slunečních brýlových čočkách SUN a LAMBDA


Kontaktní informace

HANEL Optik s.r.o.

Masarykovo náměstí 59, 537 01 Chrudim (mapa)

+420 608 545 909

+420 469 623 439

info@haneloptik.cz

IČO: 17231213 | DIČ: CZ17231213

Otevírací doba:

Po - Pá: (9:00 - 17:00), Sobota: (9:00 - 11:00)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: